A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rakousko - Diskuze

Původní dotaz

dovolená v rakousku

10.03.2009 13:07:56 | lika
lika
dobrý den všem,rádi bychom letos na letní dovolenou do Rakouska-Salzbursko,můžete nám někdo poradit kam se podívat?když změním slogan kdo nebylxxxxxxxx,tak nebyl v okolí Salzburgu.díky Lima :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Delaney 13.03.2018 14:21

já jsem také bydlela v alpenheart a byla jsem spokojená, neumím vůbec německy a proto si radši hledám české hotely a tenhle je moc pěkný, jinak nějaké typy na aktivity najdeš tady na blogu http://www.ubytovani-gastein.cz/salzbursko.html

Neregistrovaný uživatel
09.02.2018 14:05 188.120.222.***
Re: dovolená v rakousku  

V AlpenHeartu jsme byli a bylo to super, personál, který mluvil česky nám poradil, kam na výlet a co je v okolí za zajímavosti, takže jen chvála. A je to kousek od Salzburku, HocheAlpenstrasse a super termální lázně Felsentherme.

Neregistrovaný uživatel
09.02.2018 13:50 188.120.222.***

Za nás okolí bad gasteinu, bydleli jsme v hotelu AlpenHeart - www.alpenheart.at - nádherný prostředí, spousta možností výletů, termální lázně ve městě + v Hof Gastein.

• Anonym (2)
máťa 23.06.2013 17:08

Pro mě jednoznačná volba Korutany, krásná jezera a cyklostezky(i když nejsem cyklista), vloni jsme tam strávili krásných 14 dní, hezkou dovču Máťa

Neregistrovaný uživatel
22.06.2013 22:02 81.200.54.***

Ahoj, rádi bychom strávili dovolenou v Rakousku. Poradíš nám destinaci, která by byla jak pro turistiku, tak i koupání a cyklo? Děkuji moc

Martina Reitingerová
04.01.2010 11:38 195.39.81.***
RE: RE: dovolená v rakousku  

Dobrý den, jsme také nadšení cyklisti :-D Letos bychom rádi do Salzburgu a okolí (na vl, pěst s autem a kolama). Můžete nám, prosím, poradit levnější ubytování nebo doporučit, kde jste byli Vy ubytovaní? Dá se i kempovat ve stanu? Našla jsem pouze pro caravany :-x Ve kterém ročním období jste tam byli?

Děkuju moc Martina a Dan

• Anonym (4)
anoela 09.07.2009 23:39
RE: dovolená v rakousku  

Zdravím, určitě Salzburg, pak super cyklo kolem Attersee, Mondsee, jet k Wolfgangsee a lodí přes k vláčku na horu Schafberg/dá se i pěšky, ale pro trénované/ - tam procházka a nádherný výhled na Solnohradskou komoru a jezera. Koukni na profil, něco jsme projeli s karavanem, kombinovali cyklo+trek a milujeme hory. Ráda poradím. :-)

• Anonym (1)
Makitty 30.04.2009 23:44
RE: dovolená v rakousku  

V kazdem pripade stoji posivat se do mesta Salzburg :-)

lika 10.03.2009 13:07
dovolená v rakousku  

dobrý den všem,rádi bychom letos na letní dovolenou do Rakouska-Salzbursko,můžete nám někdo poradit kam se podívat?když změním slogan kdo nebylxxxxxxxx,tak nebyl v okolí Salzburgu.díky Lima :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu