A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rakousko - Diskuze

Původní dotaz

Život v Rakousku

11.12.2010 16:22:30 | holka od vedle
holka od vedle
Zdravím,

ráda bych se zeptala na to jak jak se žije v Rakousku? Řešíme s přítelem odjezd z České Republiky. Zajímá mě jaké jsou třeba ceny pronájmy domů? Kolik tam cca stojí měsíčně život? Jak je to tam s podnikáním? Máme tady v Čechách firmu na grafiku a web design, zda v Rakousku máme vůbec šanci uspět.A jak je to s pobytem v Rakousku, nebo získáním občanství.

Díky moc

Hanča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 15:05 46.13.66.***
Re: Život v Rakousku  

Dobrý den, pár měsíců zpátky jsme se taky s přítelem stěhovali do Rakouska..:) Tehdy se nám podařilo zakoupit tady http://www.eurobydleni.cz/zahranicni-nemovitosti/rakousko/ dům, na naprosto nádherném místě.:) Měsíčně tady výjde život dráž, ale platy jsou zase mnohem vyšší, a myslím že ve vašem oboru máte šanci uspět úplně kdekoliv, dnes to je žádané..:)

Neregistrovaný uživatel
05.03.2016 23:42 89.24.189.***
Re: zivot v rakousku  

Ahoj. Uvažuju o přestěhování do Rakouska v horizontu několika let. Mohli bychom se spojit abych získal nějaké bližší informace o životě v Rakousku? Děkuji

FB: Matouš Károlyi
email: matous.karolyi@gmail.com

Hana.Kovarova 10.10.2013 20:51

Ahoj, už si něco sehnala? Také hledáme bydlení v Linzi.
Jestli by si byla ochotná poradit, tak ti budu vděčná :-)

• Anonym (11)
Neregistrovaný uživatel
10.07.2013 20:04 62.197.220.***

Dobry den,prosin Vas neviete mi niekto poradit nejake lacnejsie byvanie v okoli linzu,nejaku ubytovnu alebo nieco pod.uz som zufala a neviem na koho sa obratit

Erika
26.05.2013 13:39 85.70.105.***

Dobrý den,
moc by mě zajímalo, jestli je problém si koupit v Rakousku nemovitost? - Myslím pro nás Čechy, slyšela jsem , že ano. Myslíme na Tyrolsko nebo Salzbursko.
Děkuji předem za Vaši odpověď
s pozdravem
Erika
erika.malikova@centrum.cz

• Anonym (4)
  • Anonym (17)
Erika
26.05.2013 13:39 85.70.105.***

Dobrý den,
moc by mě zajímalo, jestli je problém si koupit v Rakousku nemovitost? - Myslím pro nás Čechy, slyšela jsem , že ano. Myslíme na Tyrolsko nebo Salzbursko.
Děkuji předem za Vaši odpověď
s pozdravem
Erika
erika.malikova@centrum.cz

Vendelín
25.09.2012 10:06 82.100.3.***
Re: Práce jako svářeč  

Známý tam pracuje jako svářeč v Linci za cca 2tis.euro/měs./brutto, již 5 let, je spokojen. Ale počítej s náklady na bydlení cca o 50% vyššími ve srovnatelných bytech než u nás, stejně tak služby kde jsou ceny cca dvojnásobné...

Honza Ř.
30.07.2012 20:28 46.13.191.***
Práce jako svářeč  

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda nevíte jestli tato práce jako svářeč(zámečník) je v Rakousku žádaná??
Chtěl bych zdrhnout z ČR za prací lépe placenou :) a za krásnou krajinou.
Ale mám jeden problém.Němčinu moc doře neovládam spíše AJ....Němčinu umím jen základy,ale jak sem se už dozvěděl,Rakušáci používají jinou NJ..
Dá se stímto problémem najít práce?
Díky za odpověďi....
mail: rehakjan.2@seznam.cz

Makitty 23.10.2011 01:40

Ahoj
ve svatek tu urcite nebude otevrene zadne nakupni stredisko

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kikusa 18.10.2011 21:04

Dobry den,
radi bychom 26.10 zajeli na nakupu do Rakouska. Zjistila jsem ovsem, ze je tam statni svatek. Muzu se proto zeptat nekoho, kdo tam zije, zda-li bude otevrene nejake nakupni centrum?

• Anonym (3)
  • Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu