A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rakousko - Diskuze

Původní dotaz

Flixbusem do Vídně na letiště

| Danyyy
Danyyy
Prosím o radu. Necestoval někdo autobusem Flixbus z Brna na letiště do Vídně? Údajně autobus zastavuje přímo na letišti bez přestupu..nemá někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.05.2019 19:48 85.71.39.***
Re: Flixbusem do Vídně na letiště 

Ano je to přímý spoj z Brna na letiště ve Vídni. Dcera tak cestovala do Švýcarska na Velikonoce a bez problémů. Teda až na malé zdržení u mostu přes Novomlýnské nádrže. Radka

• Danyyy
Neregistrovaný uživatel
20.04.2019 10:29 89.24.50.***

Mám zkušenost,že jsem měla jizdenku letiště - Brno a bylo to tak,ze se na letišti mělo nasednout na nějakou místní linku a pak teprve přestoupit na autobusovem nadraži na flixbus,jedouci přes Brno do Ostravy.Nakonec jsem ale cestovala jinak.

Danyyy 19.04.2019 21:06
Flixbusem do Vídně na letiště 

Prosím o radu. Necestoval někdo autobusem Flixbus z Brna na letiště do Vídně? Údajně autobus zastavuje přímo na letišti bez přestupu..nemá někdo zkušenost?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu